09 Maj 2024

pokaż na mapie

Aleksander Wasiluk, znany jako Fukaj, zaczynał od udziału w „Preludium” Kaxa. Szybko zyskał uznanie w hip-hopie, wypuszczając singiel "Trademark" i serię hitów, w tym "Owoce". Wziął udział w #Hot16challenge2, dołączył do SBM Starter, a potem do SBM Label.
Organizator: Parlament Studencki UwB

pokaż na mapie

Frank Leen, znany polski wokalista, specjalizuje się w muzyce alternatywnej. Pomimo nietypowego pseudonimu, jest on w pełni Polakiem o imieniu i nazwisku Tobiasz Fryzowicz. Jego popularność nie wynika tylko z współpracy z Szczylem, lecz także z ogromnego talentu muzycznego, który czyni go wyjątkowym wokalistą.

pokaż na mapie

Zgodnie z obietnicą mamy dla was kolejne ogłoszenie, a przy tym niespodziankę! Oprócz zwycięzcy The Voice of UwB, czyli Isaac Goldenberg, postanowiliśmy nagrodzić i wyróżnić jeszcze jedną formację - Agatę Daniłowicz i Just Sound. Dziewczyny skradły nasze serca podczas przesłuchań i jesteśmy przekonani, że wy również pokochacie ich niesamowite aranżacje!

pokaż na mapie

Przed nami pierwsze wyczekiwane ogłoszenie festiwalu UNIWERSALIA 2024 | PS UwB! ZWYCIĘZCY THE VOICE OF UWB, Już w maju zagrają dla was ISAAC GOLDENBERG - nasze muzyczne odkrycie roku i laureaci tegorocznego konkursu muzycznego organizowanego przez Parlament Studencki UwB. Chcecie poznać ich lepiej? Sprawdźcie, co chłopaki dla was przygotowali!

pokaż na mapie

Zespół Ikarus Feel, z Lublina, założony w 2017 roku, rozwinął się dynamicznie przez ostatnie 7 lat. Ich muzyka oscyluje między rockiem, alternatywą a indie.