Ogłoszenie drugiego artysty: Agata Daniłowicz i Just Sound

Data: 09.05.2024

Zgodnie z obietnicą mamy dla was kolejne ogłoszenie, a przy tym niespodziankę! 😁 Oprócz zwycięzcy The Voice of UwB, czyli Isaac Goldenberg, postanowiliśmy nagrodzić i wyróżnić jeszcze jedną formację - Agatę Daniłowicz i Just Sound. 🩵 Dziewczyny skradły nasze serca podczas przesłuchań i jesteśmy przekonani, że wy również pokochacie ich niesamowite aranżacje! 🎶

Jesteście ciekawi kim są dziewczyny? 😉
⬇️ Zobaczcie, co dla was przygotowały:

Agata Daniłowicz i JustSound to nowa formacja składająca się z młodych, utalentowanych wokalistów ze szkoły JustSound. Agata jest studentką II roku prawa na UwB a na swoim koncie ma wiele wokalnych osiągnięć ogólnopolskich jak i międzynarodowych. JustSound to nowo powstała szkoła założona przez Maksymiliana Sulicha i Justynę Rainko - wokalistkę jazzową i trenerkę wokalną. Agata i Justyna od pierwszego spotkania złapały muzyczną nić porozumienia i od początku wiedziały, że wspólny gust muzyczny, chęć do działania i pasja zaprowadzi do powstania czegoś pięknego. Na scenie Agacie towarzyszyć będzie Magda, Julka, Olga i oczywiście Justyna. Agata i JustSound mają dla was wiele muzycznych niespodzianek, nie tylko „Szary Świat” Sanah, ale i również inne piosenki muzyki rozrywkowej, przy których będziecie się doskonale bawić. Dziewczyny nie mogą się doczekać spotkania z wami w maju!

Zbierajcie ekipę i widzimy się pod sceną na Kampusie UwB. 😎

Jeżeli chcecie śledzić przygotowania wyróżnionego zespołu, wchodźcie na: JustSound

Do usłyszenia już w maju! 🩵

Więcej: www.facebook.com/events/UNIWERSALIA