UNIWERSALIA: YOUNG MULTI 🦇

Data: 10.05.2024
Organizator: Parlament Studencki UwB
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Young Multi, czyli Michał Rychlik to niekwestionowany talent polskiej sceny rapowej, kiedyś znany głównie z nagrywania filmów na YouTube. Swoją karierę muzyczną zaczął w 2015 roku.

Jego pierwszy album "Nowa fala" ukazał się w 2017 roku, a od tego czasu wydał kolejne albumy, w tym "Trapstar" i "Trap After Death", które szybko zdobyły status platynowy. Jego najnowszy album, "Toxic", wydany pod koniec 2021 roku, również spotkał się z uznaniem zarówno młodszych, jak i starszych fanów. Jego muzyka jest różnorodna i przyciąga szeroką publiczność.